• WESOŁEGO ALLELUJA!

• Drodzy Uczniowie i Rodzice, w tym wyjątkowym czasie Wielkanocy, życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Niech ta radosna uroczystość przyniesie Wam mnóstwo uśmiechu, ciepła i nadziei na lepsze jutro. Niech Wielkanocna atmosfera napełni Wasze domy spokojem i harmonią.
              Wielkanoc to czas, który skłania nas do refleksji nad sensem życia, wartością rodziny i przyjaźni. Dlatego w imieniu całej naszej szkoły życzymy Wam, abyście zawsze mieli wokół siebie bliskich i kochających ludzi, którzy pomogą Wam  w trudnych chwilach.
              Życzymy Wam zdrowia, radości i szczęścia w życiu osobistym i w nauce. Niech Wielkanoc przyniesie Wam nowe siły, motywację i zapał do dalszych działań.

WESOŁEGO ALLELUJA!
              Dyrekcja,
              oraz Pracownicy administracji i obsługi.

• Rozstrzygnięcie konkursu "Wielkanocna Kartka".

• W dniu 20 marca 2024r. odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkrsu graficznego  pt. "Wielkanocna Kartka" organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 19 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Westerplatte w Elblągu.  Na konkurs wpłynęły 53 prace graficzne.
              Powołane przez organizatora jury wybrało następujące prace:
              I miejsce: Paulina Połczyńska SP16
              II miejsce: Lilianna Piotrowska SP21
              III miejsce: Szymon Grzeszczak SP18

Wyróżnienia w konkursie otrzymują:
              - Liliana Krakowiak SSP3
              - Zuzanna Harań SP18
              - Alicja Baczewska SP18
              - Jakub Bogdan SP21
              - Kaja Kancelarczyk SP25

Nagrody i dyplomy zostaną przekazane zwycięzcom za pośrednictwem szkół
              w terminie do 27 marca 2024 r.
              Dzieciom i ich nauczycielom gratulujemy pomysłowości i przygotowania prac konkursowych!