• O szkole

      • Międzyszkolny konkurs fotograficzny pt. „Zima jest piękna”.

      • Międzyszkolny konkurs fotograficzny pt. „Zima jest piękna” został rozstrzygnięty. Organizatorem konkursu był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu. Spośród nadesłanych prac jury nagrodziło i wyróżniło uczniów naszej szkoły:

       III miejsce - Julia Szweda klasa IVc

       wyróżnienie - Dominik Fercho klasa VIIb

       wyróżnienie - Wojciech Wiaterek klasa VIIa

       Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

      • Zapraszamy

      • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 19 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu serdecznie zaprasza dzieci siedmioletnie do zapisania się do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025.

       Rekrutacja odbywa się za pomocą platformy edukacyjnej EPED www.eped.pl począwszy od dnia 27.02.2024 r. od godz. 8:00 do dnia 14.03.2024 r. do godz. 15:00.

       Po wejściu na platformę, należy wybrać zakładkę rekrutacja do szkoły podstawowej. Po wypełnieniu elektronicznego formularza należy go  wydrukować  wraz z załącznikiem (oświadczenie o miejscu zamieszkania), a następnie złożyć  w sekretariacie szkoły.

        W przypadku problemów z elektronicznym wypełnieniem zgłoszenia, zapraszamy do sekretariatu szkoły. Udzielimy wszelkiej pomocy z rekrutacją dziecka do klasy pierwszej.

       Serdecznie zapraszamy 20 lutego o godzinie 16.30 na drzwi otwarte podczas których zaprezentujemy ofertę szkoły oraz odpowiemy na Państwa pytania.