• WOŚP 2024

• Gramy  dla Was 13 stycznia 2024r.

Serdecznie zapraszamy w godz. 11:00 - 14:30.

TU wszystko gra! OK!

Już w tą sobotę, 13 stycznia, zapraszamy Państwa na 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy od 11.00 do 14.30. Przy dźwiękach muzyki, z aromatyczną kawą i ciachem, miło spędzicie z nami czas!

Zapewniamy zapierające dech w piersiach występy naszych fantastycznych uczniów, pyszne gofry, popcorn, kolorowe tatuaże, buszowanie na naszych wypasionych stoiskach z książkami, zabawkami i rękodziełem.

Dla wszystkich lubiących sport przygotowaliśmy pokaz Aikido. A jeśli złapie Was głód, kroki swe skierujcie do naszej stołówki. Nasi cudowni kucharze przygotują dla Was pizzę, zapiekankę, grochówkę, bigos, fasolkę po bretońsku. Pani Jola poczęstuje Was pajdą chleba ze smalczykiem.

Oj, będzie się działo!!! Zabierzcie ze sobą rodzinę, znajomych i sąsiadów! Wszystkich ugościmy po królewsku! Siema!