• O szkole

      • Apel klas I - III z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

      • 11 listopada 1918 zapamiętamy już na zawsze Pod takim hasłem uczniowie klasy 3a I 3b przygotowali wspaniałą cześć artystyczną dla klas I-III.

       Jeżeli jest ktoś , kto jej jeszcze nie widział, to gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji oraz filmu. https://youtu.be/91KfQxwrGTs?feature=shared Dziękujemy również Państwu Iszczak z Gospodarstwo Ogrodnicze Izabela i Jacek Iszczak za przepiękne chryzantemy, które stały się ozdobą naszego holu i dodały wyjątkowego klimatu dzisiejszej uroczystości. Miłego świętowania!

      • APEL KLAS 4-8

      • Dziś uczniowie klas 4-8 wzięli udział w apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Była to piękna uroczystość poświęcona ojczyźnie i walce o jej wolność.

       Bądźmy dumni z dziejów i kultury naszego tysiącletniego narodu, bo tak jak drzewo bez korzeni, tak naród bez historii nie ma szans na przetrwanie. Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom klasy 7b, a także Oli (7a), Mai (4d) i Adamowi (8a) za doskonały występ artystyczny! Dziękujemy również członkom naszego szkolnego zespołu za uświetnienie uroczystości pieśniami patriotycznymi.

      • Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz tabliczki mnożenia” dla uczniów klas IV i V

      • W ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który w tym roku wypada 17 listopada 2023 w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny - "Mistrz Tabliczki Mnożenia" skierowany do uczniów klas IV i V.

       W etapie klasowym brali udział wszyscy uczniowie klas czwartych i piątych a do finału zakwalifikowała się jedna osoba z każdej klasy.

       W etapie finałowym, który odbył się 20 października wyłoniono zwycięzcę konkursu. „Mistrzem Tabliczki Mnożenia roku 2023” został uczeń klasy 4c Dominik Wójcik, który najszybciej i bezbłędnie wykonał wszystkie zadania konkursowe.

       Wyniki konkursu:

       Miejsce I – Dominik Wójcik kl.4c

       Miejsce II – Natalia Balicka kl.4a

       Miejsce III – Maja Zglińska kl.5a

       Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!

      • "Jan Paweł II i rodzina"

      • W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się wieczornica poświęcona pamięci Papieża Polaka.  Wzięli w niej udział laureaci konkursu literackiego i plastycznego wraz z rodzicami.  Uczniowie przedstawili nauczanie Jana Pawła II  dotyczące rodziny, zaśpiewali piosenkę oraz przeczytali fragmenty zwycięskich wierszy.  Obyśmy chcieli słuchać słów Papieża i realizować je w naszej codzienności. 

      • Od zawodnika do matematyka...

      • 30 października odbył się międzyszkolny konkurs matematyczno – sportowy „Od zawodnika do matematyka” w Szkole Podstawowej nr 6 w ElbląguNasza wspaniała drużyna (w składzie: Natalia Balicka, Igor Domżalski, Jakub Szepeta i Olaf Szyfelbajn) wzięła udział w konkursie…i co?  ZAJĘŁA 1. MIEJSCE! 
       Zawodnicy nie tylko pokazali swoje umiejętności matematyczne oraz sportowe, ale również świetnie się bawili. Gratulacje i niech ta wygrana będzie początkiem wielu sukcesów.