• Dzień Ziemniaka

• 22 września br. uczniowie klas 4a, 5b, 6c wybrali się do Bażantarni, aby świętować DZIEŃ ZIEMNIAKA. Z tej okazji wzięli udział w różnych konkurencjach. Ścigali się w workach, obierali ziemniaki, rzucali ziemniakami do celu. Sprawiło im to wiele radości. Uśmiechnięci wrócili do szkoły.

• Ratownicy Czytelnictwa

• Z wielką radością pragniemy poinformować Was, że nasza szkoła otrzymała certyfikat za aktywny udział w upowszechnianiu czytelnictwa, w ramach projektu Ratownicy Czytelnictwa za rok szkolny 2022/2023. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom którzy wzięli udział w tej akcji. Bez Was nie dalibyśmy rady !!!

• Gdynia Dzieciom

• W dniu dzisiejszym, uczniowie klas trzecich, wzięli udział w pokazie festiwalu Gdynia Dzieciom. Trzecioklasiści obejrzeli film pt. "O psie, który jeździł koleją", a po seansie mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z bohaterką filmu Lilianą Zajbert - odtwórczynią roli Zuzi, przyjaciółki psa Lampo.

Razem z filmową Zuzią wywiadu udzieliła reżyserka filmu Magdalena Nieć oraz producentka Beata Pisula. Dzieci mogły zadawać pytania, poznać ciekawostki z planu filmowego oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie było zorganizowane w ramach 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dziękujemy za zaproszenie. Było wspaniale:)

• Zajęcia plastyczne

• W dniu 12 września br. klasy 3a i 3b wzięły udział w zajęciach plastycznych, które poprowadził pan Bogdan Kiliński, znany wdzisiejszym Elblągu artysta plastyk. Dzieci wykonały metodą wałeczkową przepiękne gliniane kubeczki.

• WITAJCIE W SZKOLE !!!

• Dziś był wyjątkowy dzień dla uczniów klas pierwszych. Po raz pierwszy przekroczyliście próg nowej szkoły, stając się jednocześnie wielką szkolną rodziną.

Witamy Was serdecznie w naszej społeczności szkolnej życząc Wam samych sukcesów. Dziękujemy, że jesteście z nami!!!