• Nasza szkoła w TOP 10 województwa warmińsko-mazurskiego w konkursach przedmiotowych

• W dniu wczorajszym naszą szkołę odwiedził Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki oraz Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatury w Elblągu Małgorzata Adamowicz. Uroczyste spotkanie odbyło się w związku z osiągnięciem przez szkołę wysokiej lokaty (piąte miejsce)  w TOP 10 województwa warmińsko-mazurskiego w konkursach przedmiotowych. Kurator pogratulował sukcesu oraz podziękował nauczycielom za włożony trud i pracę. Gratulacje odebrał również uczeń - trzykrotny laureat Remigiusz Kowalik.

• Wesołego Alleluja !

• Z okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Przyjacielom naszej szkoły.

Życzymy radosnych, świątecznych chwil z rodziną i przyjaciółmi, zdrowia, pogody ducha, miłości i wiary, wzajemnej życzliwości oraz refleksji w tym pełnym zadumy, ale jakże radosnym czasie, kiedy na nowo budzi się życie i napełnia nas nadzieją na lepsze dziś i lepsze jutro. WESOŁEGO ALLELUJA!

Dyrekcja,  grono pedagogiczne i pracownicy administracji i obsługi.