• "Świąteczna zbiórka żywności"

• 27 listopada wielu uczniów i nauczycieli, poświęcając swój wolny czas, wspomogli Bank Żywności,  zachęcając z uśmiechem do podzielenia się produktami spożywczymi z potrzebującymi.

• Otwarte serca

• Dzięki otwartości serc i wrażliwości oraz  chęci pomagania, mogliśmy wesprzeć żołnierzy ukraińskich, przekazując im produkty żywnościowe oraz akcję zbiórki włóczek koordynowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu. Dziękujemy niesamowitej społeczności szkolnej.

Maria Jeżowska

• Uwierz Polsko

• Z okazji Dnia Niepodległości klasa 3c zaprasza do obejrzenia i posłuchania przygotowanej przez uczniów piosenki patriotycznej.

• "Nigdy więcej wojny "

• 25.10. odbyła się wieczornica poświęcona pamięci Jana Pawła II.  W tym roku pochyliliśmy się nad słowami papieża dotyczącymi wojny i jego trosce o pokój na świecie.   W czasie spotkania rozdane zostały nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego oraz wiedzy. Gratulujemy wygranym , którzy poszczycili się wiedzą oraz talentem plastycznym.

Obyśmy chcieli słuchać słów Jana Pawła oraz starali się nimi kierować w codziennym życiu.

Ewa Sasin

O.Piotr Mazur

• "Pamiętamy...."

• Listopad jest miesiącem zadumy, zatrzymania się i zastanowienia nad swoim życiem. W tym czasie również wspominamy bliskich, którzy już odeszli.  Wielu uczniów z Koła Wolontariatu poświęciło swój  sobotni wolny czas   i  udało się na cmentarz, aby uporządkować groby osób, o których być może już nikt nie pamięta.

Ewa Sasin

Maria Jeżowska