• O szkole

      • GIGANCI PROGRAMOWANIA

      • "Koduj z Gigantami"

       - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce już ruszyło. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w akcji.

       Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

       Wydarzenie odbędzie się w terminach od 5 do 27 lutego 2022 r. w 90 miastach w Polsce oraz online. Akcja w Elblągu będzie miała miejsce stacjonarnie w weekend od 19 do 20 lutego 2022 r., a udział w warsztatach jest całkowicie darmowy.

       Zajęcia będą prowadzone w godzinach od 9.00 do 20.30 w szkole Gigantów Programowania przy ul. Hetmańskiej 15 lok. C.

       Akcję honorowym patronatem wspierają ORE, NASK oraz Prezydent Miasta Elbląg Witold Wróblewski.

       Więcej o warsztatach - przeczytaj szczegóły!

        

      • eSkarbonka

      • Witajcie, w związku z tym, że przyłączyliśmy się do tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została założona eSkarbonka, do której już można wpłacać pieniądze. Zachęcam Państwa do przekazania rodzinie, przyjaciołom  linku do eSkarbonki - zebrane pieniądze zostaną przekazane na WOŚP jako wpłata naszej szkoły. Link do eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/5a6pfn

      • 30. Finał WOŚP

      • Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

        

       Drodzy Rodzice!

       Wielkimi krokami zbliża się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole Orkiestra będzie grała przez cały tydzień, od 17.01 do 21.01.2022r. Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji zabaw, zajęć, spotkań i loterii dla dzieci:

       1. Loteria fantowa – przez cały tydzień, od 17.01, podczas przerw dzieci mogą nabyć losy i wygrywać nagrody. Koszt 1 losu to tylko 5zł. Każdy los wygrywa 😊
       2. Kolorowe warkoczyki – nasi zwariowani fryzjerzy są do dyspozycji dzieci podczas przerw od 17.01. Koszt warkoczyka 5zł.
       3. Wyprzedaż garażowa – podczas przerw uczniowie mogą kupić za niewielkie pieniądze (2zł, 5zł, 10zł) maskotki, książki, gry, zabawki itp.
       4. Fotobudka – kolorowa fotobudka będzie dostępna podczas przerw. Za 2zł będzie można wykonać zdjęcie, które rodzic pobierze na swój komputer z pliku umieszczonego w chmurze.
       5. Szkolna Spiżarnia – przy wejściu do szkoły powstanie Szkolna Spiżarnia. W niej będziecie Państwo mogli zakupić przetwory oraz pyszną grochówkę i fasolkę po bretońsku przygotowane przez naszych fantastycznych kucharzy.
       6. Spotkanie z Harrym Potterem – na to wydarzenie zapraszamy uczniów klas 3 i 4. W programie: seans filmowy ( obowiązkowe podusie, dresy, kocyk 😊 ), popcorn, zabawy, losowanie szczęśliwych biletów – nagrody. Termin: 17.01.2022r. w godz. 100 – 19.30. Koszt uczestnictwa 20zł. Zapisy u P. Aleksandry Rańci oraz u P. Eweliny Żmudy do 14.01.2022.
       7. Aktywni po zajęciach – (zajęcia dla klas 1-3) podczas 2h zajęć, 18.01.2022r. w godz. 16.00 – 18.00, uczniowie będą mieli okazje pobawić się i poeksperymentować. Zaplanowaliśmy trzy 30 minutowe zajęcia: 1- monitor z grami interaktywnymi oraz kolorowanki Quiver; 2 – „Zaczarowany świat robotyki” zadania z Photonami; 3 – Sensoplastyka – uaktywnimy podczas zabaw wszystkie zmysły. Podczas tych zajęć będziemy się brudzić, więc mile widziany strój na zmianę 😊.

       Koszt 2h zajęć to 15zł. Zapisy u wychowawcy do 14.01.2022

       1. Kolorowe ciasteczka – zapraszamy wszystkie chętne dzieci do dekorowania i ozdabiania pysznych ciasteczek. Zajęcia odbędą się 19.01.2022 w godz. 15.00 – 16.00 w stołówce szkolnej. Koszt zajęć 5zł. Zapisy w świetlicy szkolnej do dnia 14.01.2022r.
       2. Kiermasz online – już w środę 101.2022r. w godz. 17.00 – 19.00 zapraszamy Państwa wraz z pociechami na kiermasz online. Będziemy licytować gadżety WOŚP i wiele innych ciekawych rzeczy!

       Jak co roku zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc przy organizacji WOŚP. Chętnie przyjmiemy: zabawki, maskotki, puzzle, układanki, gry, gadżety małe i duże, książki dla dzieci i dla dorosłych. Będziemy wdzięczni za podarowanie przedmiotów i usług na licytację oraz przetworów do naszej Spiżarni.

       Niestety nie możemy sprzedawać ciast na terenie szkoły, jednak możemy zrobić to wirtualnie podczas kiermaszu online. Dlatego z przyjemnością przyjmiemy od Państwa talony/informację o chęci upieczenia takiego ciasta. Podczas kiermaszu będziemy licytować talon na tę usługę, a ciasto trafi „z ręki do ręki” 😊 w ustalonym terminie.

       Wszystkie rzeczy zbieramy od 10.01 (poniedziałek) do 14.01.2022r. Można je zostawiać w pokoju nauczycielskim, w sali 24 lub u wychowawców.

       Będziemy wdzięczni za każdą podarowaną nam rzecz!

        

       Bądź bogatszy o dobre serce!!!  Razem możemy wszystko!!!

        

       Ewelina Żmuda

       Aleksandra Rańcia

       Magdalena Kowalewska