• O szkole

      • Rodzinny Test Wiedzy dla klas III

      • Dnia 27 października bieżącego roku odbyła się kolejna edycja Rodzinnego Testu Wiedzy, tym razem dla klas III. 
       Laureatami wśród klas III zostały następujące rodzinne duety:
       I miejsce: Wanda Szałach z klasy IIIc z tatą Panem Sebastianem
       II miejsce: Kornelia Siwakowska z klasy IIIa z tatą Panem Michałem
       III miejsce: Olaf Szyfelbajn z klasy IIId z mamą Panią Justyną

       Podczas konkursu bawiliśmy się wspaniale, a emocje narastały z każdym pytaniem...co widać na zdjęciach :-)

       Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Dyrekcja szkoły Pani Beata Giedrojć nagrodziła laureatów klas II i klas III Rodzinnego Testu Wiedzy.
       Dziękujemy bardzo wszystkim rodzinom za udział w konkursie i cudowną zabawę, gratulujemy odwagi i dystansu.  Mamy nadzieję, że ten konkurs stanie się już tradycją w naszej szkole.

      • Odznaczenia resortowe naszych pracowników


      • GRATULACJE!

       Jest mi niezmiernie miło poinformować, że dnia 21 października czworo nauczycieli naszej szkoły otrzymało z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty odznaczenia resortowe:

       mgr inż. Katarzyna Koronowska - Medal Komisji Narodowej

       mgr Barbara Bańka - Złoty Medal za Długoletnią Służbę

       mgr inż. Ewelina Bagdziun - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę

       mgr Joanna Klimczyk-Siwakowska - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę.

       Odznaczonym nauczycielom serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym.

       Dyrektor Szkoły

       Beata Giedrojć

      • Rodzinny Test Wiedzy klas II

      • Dnia 20 października 2021r. odbył się w naszej szkole Rodzinny Test Wiedzy dla klas II. Drużyny połączone w rodzinne duety rozwiązywały test wiedzy. Podczas quizu wykorzystano aplikację Mentimer, która umożliwiła rodzinom łączenie się z dowolnego urządzenia mobilnego. Oto laureaci II edycji konursu:

       - I MIEJSCE Ewa Szczepańska z klasy 2d wraz z mamą Panią Agnieszką

       - II MIEJSCE Natalia Balicka z klasy 2b wraz z tatą Panem Cezarym

       - III MIEJSCE Aleksander Kowalik z klasy 2d wraz z tatą Panem Andrzejem

       Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom za udział. Wszystkie drużyny otrzymają nagrody rzeczowe. Mamy nadzieję, że rozwiązując zadania, bawiliście się tak dobrze jak my podczas ich układania. Kolejna edycja Rodzinnego Testu Wiedzy odbędzie się 27.10.2021r. o godzinie 17:00 i będą w niej uczestniczyli uczniowie klas III wraz ze swoimi rodzinami.  Zapraszamy publiczność do wspólnej zabawy - link do spotkania podamy w ogłoszeniu w dzienniku elektronicznym kilka minut przed spotkaniem :-)

        

      • EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

      • 26 września każdego roku obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Choć w tym roku była to niedziela, to przez cały kolejny tydzień nasi uczniowie mieli okazję brać udział w zajęciach pokazujących, jak nauka języków może ułatwić codzienne życie każdego z nas.

        


       Poznawaliśmy elementy kultury innych krajów dzięki znajomości języka niemieckiego i angielskiego, nauczyliśmy się zamawiać napoje i dania w języku hiszpańskim i ćwiczyliśmy wymowę czytając łamańce językowe.
       Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego naszym zdaniem znajomość języków obcych to klucz do sukcesu, obejrzyjcie filmik przygotowany przez Panią Magdę Hoppe i uczniów klas dwujęzycznych.