• Laureaci i finaliści w naszej szkole!

• Miło nam poinformować, że w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych uzyskaliśmy 4 tytuły laureata i 12 tytułów finalisty.
              Oto Ci najlepsi:
              język polski: Nikola Pink oraz Olga Werer - finalistki (naucz. Bogusława Olszewska)
              matematyka: Krystian Weiert - laureat (naucz. Joanna Klimczyk-Siwakowska), Dawid Jędrzejewski, Maciej Sobczak - finaliści (naucz. Joanna Maciejko)
              język angielski: Hubert Głuchowski, Dawid Jędrzejewski, Julia Podwika - finaliści (naucz. Magdalena Hoppe)
              fizyka: Wiktor Bieliński, Kornelia Kaszyc - laureaci, Maja Milewska, Maciej Sobczak – finaliści (naucz. Edyta Pietroń)
              geografia: Adam Wolnik - finalista (naucz. Joanna Baranowska)
              historia: Adam Jarek - finalista (naucz. Katarzyna Witowska)
              informatyka: Hubert Głuchowski - laureat (naucz. Agata Jargieła), Jakub Okuniewicz kl.VI - finalista (naucz. Ewelina Bagdziun).

Gratulujemy Uczniom oraz ich Nauczycielom!