• WAKACJE !

• Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. To moment, w którym tornistry i zeszyty idą głęboko do szafy, a zaczyna się pełen luz.Przed Wami upragnione WAKACJE :-) Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzenia Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego

• Tytuły podręczników do religii na rok szkolny 2021/2022

• klasa 1 Poznaję Boży świat- wydawnictwo Jedność
              klasa 2 Odkrywam Królestwo Boże- wydawnictwo Jedność
              klasa 3 Przyjmujemy Pana Jezusa - wydawnictwo św. Wojciech- podręcznik i ćwiczenia
              klasa 4 Jestem chrześcijaninem- wydawnictwo św. Wojciech- podręcznik i ćwiczenia
              klasa 5 Szczęśliwi, którzy szukają prawdy- wydawnictwo Jedność- podręcznik i ćwiczenia
              klasa 6 Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno- wydawnictwo Jedność- podręcznik i ćwiczenia
              klasa 7a Błogosławieni, którzy szukają Jezusa- wydawnictwo Jedność

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

• Koniec roku szkolnego 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. To upragniony moment dla wszystkich uczniów, którzy w końcu chcą odpocząć od lekcji i nauki, zregenerować siły i po prostu cieszyć się każdym letnim dniem. Przypomnijmy, że koniec roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w piątek 25 czerwca. Ze względu na pandemię i wiele obostrzeń zakończenie roku odbędzie się według następującego harmonogramu:

8.00 – 8.45  klasy 8

9.00 – 9.45  klasy 7

9.00 -  9.45  klasy 3a, 3b

10.00 – 10.45  klasy 3c, 3d

11.00 – 11.45  1a,1b, 2a, 2b

11.30 – 12.15  klasy 4-6

12.00 – 12.45  1c,1d, 2c, 2d

Zakończenie Roku szkolnego 2020 - szczegółowy harmonogram

Nie da się ukryć, że na wakacje czeka z niecierpliwością każdy uczeń. To moment w którym tornistry i zeszyty idą głęboko do szafy, a zaczyna się pełen luz.  Przed Wami upragnione WAKACJE :-)

• Laureaci i finaliści w naszej szkole!

• Miło nam poinformować, że w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych uzyskaliśmy 4 tytuły laureata i 12 tytułów finalisty.
              Oto Ci najlepsi:
              język polski: Nikola Pink oraz Olga Werer - finalistki (naucz. Bogusława Olszewska)
              matematyka: Krystian Weiert - laureat (naucz. Joanna Klimczyk-Siwakowska), Dawid Jędrzejewski, Maciej Sobczak - finaliści (naucz. Joanna Maciejko)
              język angielski: Hubert Głuchowski, Dawid Jędrzejewski, Julia Podwika - finaliści (naucz. Magdalena Hoppe)
              fizyka: Wiktor Bieliński, Kornelia Kaszyc - laureaci, Maja Milewska, Maciej Sobczak – finaliści (naucz. Edyta Pietroń)
              geografia: Adam Wolnik - finalista (naucz. Joanna Baranowska)
              historia: Adam Jarek - finalista (naucz. Katarzyna Witowska)
              informatyka: Hubert Głuchowski - laureat (naucz. Agata Jargieła), Jakub Okuniewicz kl.VI - finalista (naucz. Ewelina Bagdziun).

Gratulujemy Uczniom oraz ich Nauczycielom!